KONST / Litografier / Färglitografi 12872176
nr 1287 2176
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 51/60, resp, 183/200. Motivet: 29x15, resp, 43x21cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:30:06
400 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)